Pochvala

Astrologie - výuka
Astrologickou školu Hvězda Elišky Landovske navštěvuji již téměř 4 roky. Studium astrologie mi stále nabízí nové podnětné pohledy na sebe, druhé lidi i mezilidské vztahy. Po mnoha hodinách sebepoznávacích seminářů, které jsem absolvovala v rámci studia psychologie, je pro mě astrologie tím chybějícím kamínkem v mozaice. Pomohla mi pochopit mnohé souvislosti, které zůstávájí klasické západní psychologii a psychoterapii skryty. Eliška Landovská je mou učitelkou, duchovní pruvodkyní a dnes, snad to mohu takto říci, i přítelkyní.

Studium tarotu, numerologie a astrologie v Astrologické škole Hvězda mohu doporučit všem, kteří cítí, že poznání světa "levohemisférovou" vědou jaksi úplně nestačí, všem, kteří chtějí lépe rozumět sobě i druhým a chtějí duševně a duchovně růst.

Kristina

Konzultace, výuka
Dovolte mi, abych Vám poděkovala za Vaši pomoc.
Když jsem poprvé vstoupila do Vaší poradny, zdál se mi můj život těžký a málem nezvladatelný. Díky Vašim hodinám astrologie jsem pak pomalu začala chápat, jak sama tvořím tento život. Pochopila jsem proč se mi dějí některé věci, proč reaguji tak, jak reaguji, kde mám své přednosti a své limity, na kterých je třeba ještě pracovat. Teď znám sebe a svého partnera lépe, už dokážu ocenit, co můžu od sebe a od něj očekávat a co nikoli. Tím pádem se můj život stál příjemnějším, lépe se rozhoduji, méně očekávám a tak i vice dostávám. Otevřely se mi určité vhledy, díky nimž je mi na světě lépe.
Přála bych takové poznání každému. Za sebe už vím, kam se budu vracet až mi zase bude těžko.
Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji hodně spokojených klientů,

Ingrid